Ansatte i

Misjonskirken UNG

Ansatte i Misjonskirken UNG

Svein Aksel G. Nakkestad

Svein Aksel G. Nakkestad

Daglig leder

959 08 917 - svein.aksel@mknu.no

Wenche Irene K. Myren

Wenche Irene K. Myren

Administrasjonsleder

958 88 082 - wenche@mknu.no

Linda A. Johannesen

Linda A. Johannesen

Levende tro-konsulent

932 37 021 - linda@mknu.no

Helene M. Gundersen

Helene M. Gundersen

Arrangementskonsulent

414 34 186 - helene@mknu.no

Anita Dencker Isaksen

Anita Dencker Isaksen

Speiderkonsulent

980 78 757 - anita@mknu.no

Elisabeth Løken Stadheim

Elisabeth Løken Stadheim

Økonomikonsulent

400 33 543 - elisabeth@mknu.no

Jens Kristian Wikstøl

Jens Kristian Wikstøl

Kommunikasjonskonsulent

406 13 458 - jens@mknu.no

Mats Mooij Sveindal

Mats Mooij Sveindal

Ungdomskonsulent

959 44 117 - mats@mkirken.no

Marius Hodne

Marius Hodne

Student- og unge voksne-konsulent

917 79 472 - marius@mkirken.no

Johnny Omdal

Johnny Omdal

Ungdomskonsulent

Helene Igland Stensland

Helene Igland Stensland

Ungdom- og tweenskonsulent

Marcus T. Vindenes

Marcus T. Vindenes

Disippel- og ledertreningskonsulent

Kontonummer

3000 15 09000

Org.nr:

970 545 204

Følg oss på sosiale medier

Facebook

Instagram

YouTube