Ansatte i

Misjonskirken UNG

Ansatte i Misjonskirken UNG

Isak Voie

Isak Voie

Daglig leder

909 60 123 - isak@mknu.no

Wenche Irene K. Myren

Wenche Irene K. Myren

Administrasjonsleder

958 88 082 - wenche@mknu.no

Linda A. Johannesen

Linda A. Johannesen

Levende tro-konsulent

932 37 021 - linda@mknu.no

Torunn Fidje Lian

Torunn Fidje Lian

Barne- og familiekonsulent

920 98 994 - torunn@mknu.no

Angelina Halvorsen Flåten

Angelina Halvorsen Flåten

Speiderkonsulent

989 95 496 - angelina@mknu.no

Elisabeth Løken Stadheim

Elisabeth Løken Stadheim

Økonomikonsulent

470 29 092 - elisabeth@mknu.no

Jens Kristian Wikstøl

Jens Kristian Wikstøl

Kommunikasjonskonsulent

406 13 458 - jens@mknu.no

Mats Sveindal

Mats Sveindal

Ungdomskonsulent

959 44 117 - mats@mknu.no

Jonas Hompland

Jonas Hompland

Student- og unge voksne-konsulent

976 06 496 - jonas@mknu.no

Johnny Omdal

Johnny Omdal

Ungdomskonsulent

Helene Igland Stensland

Helene Igland Stensland

Ungdom- og tweenskonsulent

922 46 609 - helene.is@mknu.no

Tiedemann Borge

Tiedemann Borge

Prosjektleder for lovsangsprosjekt

Kontonummer

3000 15 09000

Org.nr:

970 545 204

Følg oss på sosiale medier

Facebook

Instagram

YouTube

Misjonskirken UNG er en del av kirkesamfunnet