Landsmøtet 2022
Misjonskirken UNGs landsmøte ble gjennomført fredag 15. juli 2022 kl. 13:00-16:00. Det skjedde på Stavern folkehøyskole, parallelt med Liv og Vekst sommerfestival.
Landsmøtet er det øverste organet i UNG, som planet annet velger styremedelemmer og vedtar organisasjonens rapporter og planer. Nåværende styreleder er Isak Voie.
For å ha stemmerett som representant for en UNG gruppe under Landsmøtet, så trenger du å fylle ut fullmakt-skjema som er underskrevet av gruppeleder. Dette finner du ved å trykke ppå rubrikken fullmakt-skjema her på nettsiden. Du må også melde deg på arrangementet. Hvis du skal være med på sommerfestivalen så melder du deg på den + Landsmøtet her.
Hvis du kun kommer for Landsmøtet til Misjonskirken UNG så kan du melde deg på ved å sende en e-post til wenche@mknu.no, og skrive at du kun skal være med på Landsmøtet.

